odeslat
registrovat se
přihlásit se
VYPRÁVĚNÍ
ODMĚNY
KNIHOVNA
ARCHIV
MAPA
PLÁN
HRÁČI
HRA
Profil
Můj tým
Můj diář
Můj kompas
Můj zápisník
Moje fotoknihy
Mé konto
Mé příběhy
1 Létající Plyšáci
První krok na cestě na oblohu je Slovo Dotek neboli TOUCH. Tím se tady začíná. Dotknout se - sáhnout si. Rozum je zkušenost a ta přichází jako pokračování. Když naše smysly nemají zážitek, tak si Rozum nemůže nic myslet. To platí o nových slovech stejně jako o dotecích a zážitcích. Proto jsme objevili hru na Létající plyšáky a jestli vám to Rozum nebere, tak si z toho nic nedělejte, protože nejdřív je to potřeba vidět - dotknout se a zažít to a pak už budete vědět, že nejlepší začátek je NEROZBiTNÝ jako jsou a umí být Plyšáci! Jsou pro nás prvními Parťáky od kočárku po pilotní kabiny. Později v našem životě plní úkol "JEN" talismanů, když jdeme dělat peníze nebo blbiny. Naši Plyšáci jsou důležití. A my zatím netušíme jak moc. Ale už teď víme, že nám i dětem přicházejí na pomoc.
2 AeroKlubík
Druhý krok je AeroKlubík a princip SAVE neboli ochrana. Mohla by to být i Rodina. Je to skupina, kde to pro každého nového pilota začíná. Je tam nějaký Hrdina a doskočiště je třeba jen peřina. Jsou tam Lidé, co rozumí tomu co je bezpečné a co ne. A jak se zachovat, když se to nějak jinak vyvine. V takovém klubíku jsou si Lidé podobní nebo přímo příbuzní a tráví spolu mnoho dní nejenom dny sváteční. Zkušení ví, že obloha je prostor pro hru. Je to zdánlivě prázdné hřiště, ale my víme, že tam nikdy nejsme sami. A že nebezpečné není létání, ale počasí a že strach je jen jeden. Z opuštění a prázdnoty. Vyplnit čas něčím pěkným je záležitost fantazie a ochoty a nenahradí to jenom hračky nebo mlsací dobroty. Smysl této hry se smysly? Strach je pouze to, co Lidé o tom, co se děje, vlastně vědí nebo myslí. Může to pozvednout, může to zašlápnout, ale taky to vždy skončí na zemi v našem zázemí.  Takže na start a znovu odlétnout!
3 Odznak AERO
Třetí krok je ODZNAK a začíná když BADY pomáhá a AeroJunior se informací domáhá. Proč tohle a tamto? A Jak to že když? A ve hře už není jenom plyš a nestačí ani u počítače myš! Je to doopravdy a to chce přilbu, padák a nárazník. Je to o síle, co jí známe od dětství, když zkoušeli jsme naše první prvenství. Řekli nám, že se jmenuje Gravitace a že všechno, co dělá a my zas proti ní, že jmenuje se Práce. A nechá se překlopit i do legrace! Zatím nám ještě nejde levitace, takže nás čeká fůra hraček a s naším tělem jejich kombinace. Občas to udělá i průvan v peněžence, ale proto je tu Bady a má šanci dávat svoje rady a taky pozor na svěřence. Nejde všechno zařídit ale ani ponechat to náhodě a myslet si, že to potom bude v pohodě. BADY je prověřený a se zkušeností, jak se správně rozhodnout na rozcestí. Když signály nebezpečí s instinktem nám věstí a my UŽ víme, že i bez lidí můžem cestou dostat pěstí!

4 Živly
Čtvrtý krok a hra je FOUR ELEMENTS se 4živly co tu všude kolem žijí a bydlí. Otevřít dveře do světa plného Života! Čtyři světové strany a Lidé pro nás a jejich rodiny Vodníků - Větroplachů - Ohněsttrůjců a Zemědělců. Dobrodružství kam a za kým vyrazit a vyzkoušet a zažít a všechny je tam pohromadě najít. K čemu? Třeba pro klid, že vše je jak má být i když nás to chtělo málem přerazit. Nebo pro poznání té vší přírodní krásy a síly a jak jsme se do toho zacítili a jak se pro jejich rytmus naladili. Oni jsou také rodina a každý z těch živlů je na něco speciální hrdina. A jedině pohromadě jejich příběh i pohyb ožívá. Vždyť meteorologie je jich plná a kdo to vidí a jejich moudrost uzná, ten se o to snáz v jejich charakteru a chování pak vyzná! K čemu je takové hledání - učení a zkoušení? například o tom, jaké jsou okolo nás rychlé proměny a že jsou věci, co jsou k námí i bez měny.
5 Malování na Oblohu
Pátý krok už je k cestování a MALOVÁNÍ PO OBLOZE jenom skok! Říkáme mu také STARS jako jsou hvězdy v našem znaku. Je to hvězdná výprava, co Člověka dál a jinam dostává a další zkušenosti přihrává. Jestli je přítomen loger nebo jiný záznam, tak se to celé i nahrává a obrázky mají různý význam. Je to velká zábava, když pilot a jeho krabička svá svědectví nám potom vydává. To hned stoupne nebo klesá nálada, když se vyprávěním rozdává! Jak a kde to bylo pomalé nebo rychlé a kde to nějaký prostor v mracích píchne. Umí to být i on-line a umí se to zalogovat. Může se tím soutěžit nebo děti obrázkem potěšit. Je to jako když v bludišti táhne letadlo za sebou niť a my se jí můžem zachytit. A co na to Létající Plyšáci? Ti mají pro sebe novou senzaci! Budou s námi sportovat nebo poletí s námi za někam pracovat.
6 AeroBook
Šestý krok je Změna a to je jako MOVING. Pohyb plný příběhů, objevů a setkání. O tom by se dala psát i kniha! a že nejsme spisovatelé nám vůbec neva! My víme, co je třeba. Je to snadné jako namazat na máslo chleba. Nebo opačně? Každopádně změny jsou to zázračné a kdo nezačne, ten se pak nic nového nepočne! Kdy se to vlastně čte? Né dřív, než po šesté hodině, když den v klidu doklouže a děti sedí na klíně. Nebo později, když další novinky se už hůře schánějí a mamky hledají Naději pro chvíle, kdy děti už je nechtějí. Inspirace jak nezakrýt srdce závějí a další veselo najít raději. Komunikace je legrace a nejde to sehnat bez práce. Jaké? Focení, ptaní, vyprávění a zajímavostí lovení. Krásný důvod z zdravení. To je něco pro sběratele zážitků! a požitků! a návštěvy různých příbytků. A taky setkání leteckých bratříčků a sestřiček a převlékání do triček! Jakých? týmových, sportovních, soutěžních a národních. Vše, co nás a naši náladu zvedne směrem na horu i když cestou potkáme nejednu bouřku nebo jinou potvoru!
7 Galerie pod Otevřeným Nebem
Sedmý krok je hra na Tvoření AERO. To je všechno o létání jako děti dětem letem světem. No jen se rozhlédněte kolem! Co tu všechno lítá horem dolem. My to malujeme, skládáme, montujeme a ladíme a někdy se toho i najíme. Protože je to k snědení a nebo že to potom necháme jen na létání nebo na koukání. Všechno lítá, co peří má a všechno jde vystavit, když to jde na fotografii zachytit nebo na plot přišpendlit. Není důvod měřit slávu! My taky máme své borce a šikulky v našem davu. Ono pak to počasí tolik nezebe a ani nepálí a velká je radost, když nám to někdo pochválí a v muzeu se to pak někde neválí! Říkáme tomu spolutvoření a to vždycky náladu do úsměvu promění. Tak to veďte v rodinách v patrnosti a ulítněte si s námi do radosti!
8 AeroČokoMince
Osmý krok je cesta do světa. Míří mezi profesionály a my jí říkáme JOBS. Tam, kde je Práce jako povolání a poslání. Ta, která baví a Člověka uzdravuje a do pohody i v nepohodě ladí. V létání se hledá klid, aby se všechno na nebi i na zemi mohlo dělat líp. To není vtip. To je náš velký skvělý Tip! Letec je borec, co umí osm řemesel. A jestli ne? Tak se mu to promine a jinde se to sežene. Když by chtěl být na všechno jen sám? Tak mu skrze tuhle hru jednu radu dám. Není to nutné, protože pak jsou to chvíle smutné. Osm povolání jde propojit, aby to bylo k uznání i radování a nový profík se mohl do týmu zapojit. Zbyde tak čas potkávat se živly a kamarády ve vzduchu i na pivě a nejen věnovat všechen čas své obživě! Na tomle se shodnou lidé na zemi i na obloze, protože je ta zkušenost už přišla draze! Než přijde to poznání, osm řemesel můžeme zkusit při hraní. Je to zkušenost pro radost. Ta, která chrání a zabraňuje plýtvání, aby času bylo dost pro děti, rodinu i pro létání. 
9 Příběh je Legenda
 Příběh je něco, co stojí za řeč. Důvod k vyprávění. Třeba jak se Život cestou životem zas a znovu změní. Jak se hodnota mění do umění a jak se těžké spaní otáčí na v lehké hraní. Nebo naopak, ale tohle málokdo rád slyší, když tvrdou měnou bolesti své tiší. Můžeme se tedy vymlouvat nebo hledat cesty, jak dělat to, co kdo má rád a potřebuje pro své štěstí. Radost je vítězství a to posiluje, omlazuje, motivuje. Nad čím ale stále mladé a zdravé Legendy vlastně zvítězili? S kým že to vlastně měřili své síly? Koho u toho zahubili, přerazili nebo co pěkného cestou vytvořili? Jaké to je tam... kde to neznám? Jak dlouhý je takových přání seznam? Jsou to snílci nebo blázni? A jak se dostat do vzdušných lázní? To vše jsou příběhy a krásní lidé, co našli klíč. Proletěli startovní bránou, svojí trasou a někteří se už nevrátili a jsou pryč :-) 
© 2016
mapa webu
AeroLife
o nás
ke stažení
vzkazy
kontakt
eshop